Новини ЄМУ
Venstre Ungdom: знайомство з Україною

Верховна Рада, Посольство Данії, РПР,  Схід-Сос та Крим-Сос, ПП Сила Людей і...Carlsberg Ukraine.

Наприкінці літа до нас в Україну з ознайомчим візитом завітали гості з Данії, члени молодіжної організації Venstre Ungdom, молодіжного крила ліберальної данської партії Venstre. Як і Європейська молодь України, Venstre Ungdom входить до мережі Європейської ліберальної молоді LYMEC.

10 данців вирішили на власні очі побачити Україну, оцінити, що тут у нас відбувається і чи такий страшний Київ, як його малють часом російські ЗМІ. Так, тематика була "ЄС, Україна, Росія: поточна ситуація в Україні з урахуванням військового конфлікту".

Європейська молодь України знову радо приймала іноземних гостей.

 

Знайомство розпочалось з офіційних візитів: молодих політиків привітала Верховна Рада України та Посольство Королівства Данії в Україні.  У Верховній Раді Остап Семерак з колегами пояснював, що Київ законодавчий робить у сфері вирішення проблем тимчасових переселенців, окупації Криму та Донбасу.

 

Посольство Королівства Данії ж розказало про роботу, яку Данія виконує на допомогу Україні на дипломатичному фронті, а також про громадські ініціативи данців з допомоги постраждалим жителям Донбасу. Дипломати вразили глибоким аналізом ситуації та розумінням величезного обсягу роботи для ЄС в цілому та всіх держав-членів.

Ну, а крім того, позадавали питання Реанімаційному пакету реформ, познайомились з партією "Сила Людей", побачили, як працює Крим-Сос та Восток-СОС.

 

А з бізнесом вони познайомились через екскурсію на Київський пивоварний завод, який був побудований і є у власності данської компанії Carlsberg, де їх привітав генеральний директор Carlsberg Україна Євгеній Шевченко, розказав про особливості функціонування транснаціональної корпорації Карлсберг, про специфіку реалізації певних брендів внаслідок бойкотування російських товарів, про вплив примусової мобілізації на хід бізнес-операцій, про інвест-клімат в Україні.

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці