Новини ЄМУ
Малюнки на передову із «Дубового Гаю»

У парку «Дубовий Гай» для дітлахів міста Запоріжжя було організовано ціле свято – «Фестиваль щастя»!  Завдяки громадським організаціям міста та просто небайдужим людям діти чудово проводили з батьками час протягом всього вечора.

Тут були і аніматори, і справжні МНС які навчали рятувати людей і різноманітні ігри та забави! А коли спала спека – було організовано концерт, який сподобався всім!

Завдяки співпраці із активістом Олександр Кахай до цього свята долучились і члени запорізької Євромолоді.

На стіл виклали літературу про ЄС для дітлахів, але вона не дуже цікавить хлопчиків та дівчат. Куди більше їм до вподоби інше зайняття, яке і було основною метою акції.

«Без усіляких гасел та прапорів ми вийшли сюди щоб разом з дітлахами подарувати частинку тепла та усмішку солдатам, що знаходяться на передовій» - пояснює член організації Олеся Боб.

І дійсно. Дітлахи, проходячи повз з батьками і почувши, що тут малюють для солдатів, з радістю тягнулись приєднатись! Є навіть такі, хто писав на малюнках свою адресу, сподіваючись, що солдати їм зможуть відповісти.

«Повертайтесь жимиви», «Слава Україні», «Мир Україні» - саме такими гаслами та сенсом наповнені дитячі малюнки.

«Уявіть собі – вони сидять  у сирій ямі, повз них стріляють і ходять лихі люди… Вони так далеко від батьків… Ви не хочете подарувати їм частинку тепла, просо намалювавши щось?» - пояснюють зовсім маленьким учасникам і ті з радістю малюють.

Ці малюнки от-от відправляються на передову нашим хлопцям, що захищають країну!

На акції були присутні: голова департаменту технічного забезпечення Денис Демидов та члени організації: Олеся Боб та Ангеліна Тупікіна. Для останньої це дійсно болюча тема – вона сама з Донбассу і знає, як важливо підтримати тих, хто намагається звільнити її дім від загарбників.

Спеціально для «Європейської молоді України»

Денис Демидов, фото Олесі Боб

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці