Новини ЄМУ
Четвертий всеукраїнський форум вільної молоді в Одесі

Всеукраїнський Ліберальний Форум Молоді, за підтримки нідерландської соціал-ліберальної партією «Демократи 66».

45 молодих ентузіастів з різних куточків України зібралися в Одесі щоб обговорити ліберальні перспективи для України разом з колегами з Данії та Литви. Форум проходив в рамках Днів Європи в Україні.

Ліберальний Форум дав можливість молоді отримати нові знання. Учасники обговорювали, які ліберальні цінності найбільше потрібні Україні сьогодні; як відкрите суспільство та свобода слова мають співвідноситися з поточною ситуацією інформаційної війни та окупацією частини українських територій.

Учасників привітав заступник Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Йонас Даніляускас. Метью Квасіборські, американський ліберал, досвідчений коуч, презентував міжнародні програми по лідерству від Фонду Американських досліджень та інтерактивні ігри для налагодження внутрішньої комунікації.

З Гюго ван Гастертом, представником партії Д-66, Нідерланди, учасники вивчили досвід прогресивного, інноваційного, дружнього до навколишнього середовища лібералізму, який вартує вивчати та відтворювати. З Олегом Фрізеном, молодим експертом з Фонду Фрідріха Науманна, учасники дізналися про ліберальне мислення та ліберальний протест(/суспільно-політичний рух) проти ідеології нацизму 70 років тому. Єлена Єсаяна, член бюро LYMEC, обговорювала з учасниками результати Європейських виборів, позиції та сильні сторони лібералів по всій Європі.

Українські спікери також були представлені на Форумі Ліберальної Молоді та обговорювали важливі питання з "місця подій": так, про децентралізацію та дерегуляцію держави гаряче дискутували з Солонтаєм Олександром. Учасники також отримали шанс послухати лекцію Дениса Богуша, одного з 10 найкращих політтехнологів України, що поділився своїм досвідом проведення виборчих кампанії та побудови політичного іміджу.

Однією з ідей Форуму було не лише зробити ще одну подію для лібералів в Україні, а й зібрати людей, які не так багато думають про ідеології та ідеологічні партії, тих хто схильний бути більш консервативним через міфи та стереотипи про лібералів. Ми переконані, що були в цьому успішними.

 

"Ми отримали нових людей з міст, де немає жодного представництва Європейської Молоді України, тож ми очікуємо розширити нашу мережу», - зазначила Голова ВМГО "ЄМУ" Анна Роговченко.

Увесь Український Ліберальний Форум Молоді довів, що став заходом для посилення ліберальної позиції в країні, просування ліберальних економічних принципів, побудування сильної спільноти відданих лібералів.

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці