Новини осередків
Звернення Євромолоді до запоріжців!

Шановні запоріжці, ви збираєтесь на Майдані, ви приходите не просто мітингувати, і головне для нас з вами сьогодні – відправити цю ганебну владу і відставку і покарати всіх, причетних до побиття та вбивства активістів по всій Україні. Сьогодні це найголовніше! 

Ми щоразу спостерігаємо за мітингом, дивимось в онлайні з початку і до кінця. Ми бачимо як саме ви змінюєтесь та змінюєте наше суспільство, країну в цілому . Після тої кривавої неділі, 26 січня, частина співорганізаторів та активістів не може повернутися до вас – до Запоріжжя через масові переслідування. Нам вдалось врятуватись, але ми вимушені були наступного дня виїхати з міста, не заїжджаючи додому, бо це було небезпечно! Зараз масово приходять юридично неправильні повістки з відсутнім статусом, чергують біля будинків активістів та надсилають погрозливі смс! Кримінал та свавілля триває!

Ми дуже радіємо тому, що Запоріжжя – це єдине місто на Південно-Сході, яке тисячами виходить на недільні мітинги, ви маєте свою позицію і будете йти до кінця. Наших побратимів в Дніпропетровську, Донецьку залякують, судять та б’ють, їх мало, але вони з нами! Запоріжжя показує всім приклад, ви не здаєтесь, ви боретесь за себе і за них, за всіх українців!!! Ми пишаємось вами і всьому світу розповідаємо про вас! 

В свою чергу, ми не сидимо склавши рук - звертаємось до європейських структур, зустрічаємось з іноземними журналістами, про кримінал та свавілля в Запоріжжі знає увесь світ! 

Наші однодумці з західних областей України, з інших країн пропонують допомогу з лікуванням, фінансуванням запорізьких активістів. 

Шановні запоріжці, знайте, ви – герої! Ми з вами, але поки що морально! Ми вас підтримуємо і надсилаємо вам сили та натхнення! Перемога за нами! Знайте, що весь світ, українці з різних областей вас підтримують! 
Дякую що дзвоните, пишете і хвилюєтесь за нас! Ми відчуваємо вас і вашу підтримку!!! Душа тремтить і серце болить за себе і за вас!!!

Ми ще не раз зустрінемось і будемо святкувати перемогу разом! Ми з вами, бо разом ми – сила!

Співорганізатори Євромайдану та представники Євромолоді в Запоріжжі Катерина Коротченко та Юлія Кривенко

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці