Новини осередків
Подарунок під йолкою — тиск на активістів запорізького Євромайдану

Кажуть, дива трапляються під Новий рік, але не тільки хороші, погані теж. Саме такі «дива прямо з йолки» з тиском та допитами в міліції вирішила подарувати влада не тільки київським, львівським, луцьким активістам Євромайдану, а й запорізьким. Згадуємо слова пана губернатора Запорізької області Пеклушенка, якому вже вдруге люди не дали мікрофон на народному віче пару тижнів тому , мовляв, якщо не даєте мені тут слова, я вам відповім законом!!!

Не пройшло й тижня після такої гучної відповіді губернатора, як  голову запорізької «Свободи» Віталія Подлобнікова викликали до міліції з підозрою у блокуванні Запорізької міської ради 2 грудня. Потім — громадського активіста Анатолія Шевченка, який нібито теж «блокував» міську раду, хоча насправді там просто відбувався пікет, ніякого блокуванян не було — всі бажаючі могли потрапити до міськради. Сьогодні я та мій колега — громадський активіст Михайло Федоров були на допиті в міліції по тій же справі. З нами за компанію пішов правозахисник та громадський діяч Ігор Зубко, він на нас чекав на першому поверсі, бо його не пустили. Слідчий Б. ставив питання, я казала все як є. Потім мене почали питати про різне — чим я заробляю на життя? чи знаю я як організовувати масові заходи? Звісно, що я відмовилася конкретно відповідати на питання про свої особисті справи, бо згідно чинного законодавства та Конституції України я маю ан це повне право. Включали відео і питали: «А ти що, цих людйе не памятаєш?!» Мого колегу лякали судимістю, а мене — зміною статусу в цій справі (що я можу зі свідка легко перетворитись в одного з організаторів заходу). Це залякування, і не більше. Слідом за мною пішли на допит інші учасники пікету.

Вчора облили кислотою машину громадського активіста та одного з ведучих запорізького Євромайдану Ігора Артюшенка. Хто зробив — невідомо.  Ігора тримали на допиті щодо цієї справи дві з половиною години та чи буде сенс від цього?  Ви вірите в те, що знайдуть справжніх злочинців?  Я — ні! Буде як з побиттям студентів беркутом,  замовник мовчіть, а на виконавців  все «повісили», і ще не факт, що вони справді винні.

Днями мене запросили на телепрограмму «По суті», ТРК «Запоріжжя». Говорили про те, за яких умов розійдуться люди з Майдану, як шукати вихід з цієї ситуації та чому революційні настрої в Україні такі затяжні. Все було б нічого, але у студії було лише три незалежних експерти, всі інші провладні , від Євромайдану одна я. Дивна ситуація виходить, чи не так? Звідки такий баланс, а де ж демократія, про яку щебечуть щодня і мер, і губернатор та вся Партія Регіонів на чолі з Гарантом? Не дивлячись на це, провладним учасникам не вдалось мене «завалити» своїми спічами, як це передбачалось, бо я ж мислю реаліями, говорю все як є, а вони — міфами про спонсорство Америки на Майдані, Тайожний союз тощо. Смішно. Очікувала почути нові міфи, але мабуть ще не придумали.

Ось такі подарунки з йолки приносить влада для нас. Розпочався тиск на організаторів Євромайдану, і це ще не вечір. Але я знаю, що ми разом, і з нами ви — справжні українці, патріоти, які не є бидлом і рабами.  З нами ті, хто стоїть на майдані не за 200 грн, не за хліб, а за своє майбутнє! Тому цей час ми маємо прожити разом, перемога за нами!!! Сподіваюсь, що Новий рік нам принесе найбільше диво — перемогу! Тримаймося і борімось!!! Всім сил!

Катерина Коротченко

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці