Новини осередків
Діяти чи скоритися?
Одноосібна противладна акція біля головного корпусу ЗНТУ налякала керівництво закладу.

"KEEP CALM AND OBEY" ("Мовчи і корися") - провокативне гасло з яким активіст Запоріжжя влаштував одноосібну акцію біля ЗНТУ з метою привернути увагу студентів до того, що відбувається у Києві та країні загалом, закликати до активних дій проти чинної влади. Протестувальник у беркутівській формі із зав'язаними очима (пов'язка біло-блакитного кольору) тримав плакат із зображенням президента та написом "KEEP CALM AND OBEY" на майданчику біля головного корпусу ЗНТУ. Реакція студентів була неоднозначною, хтось просто спостерігав, не коментуючи того, що відбувалося, інші - підтримували, дехто осуджував та сприймав це як виставу.
Протесувальник біля головного корпусу ЗНТУ
 
Керівництво університету, звісно, не змогло не відреагувати на цю акцію й залучила охоронний відділ "Щит" аби припинити протест, але цим вони лише більше привернули увагу оточюючих, з натовпу лунали вигуки в підтримку хлопця, що не побоявся висловити свою незгоду з діями "Беркуту" та авторитарним режимом у країні. Охоронці намагалися аргументувати неправомірність акції лише тим, що цього не бажає керівництво університету, ігноруючи статті Конституції, які гарантують свободу висловлювань та дій громадян.
                jjjj
                   Протестувальник у формі з написом "Беркут" біля головного корпусу ЗНТУ
Подібна реакція на студентські волевиявлення вже не нова, так 27 листопада (Всеукраїнський день студентських майданів) в місті студентам було заборонено проводити будь-які заходи в підтримку європейського вибору України, зокрема біля головного корпусу ЗНТУ стояла міліція, яка "стежила за порядком".
           
                Охоронець ЗНТУ намагається довести неправомірність одноосібного протесту
Віталій Андронік
 
 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці