Новини осередків
Три роки запорізька Євромолодь працює на розвиток рідного міста!

  Три роки тому, у холодний зимовий день до Запоріжжя завітала невеличка делегація з Києва у складі Богдана Рошнівського та Наталії  Мамалиги, вони приїхали відкривати у нас обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України». Тоді нам здавалось, що робота у громадській організації – це щось важке та не зрозуміле, і що ми наврядчи її потягнемо, адже на той момент у нас не було ні зв’язків ні досвіду.

   Проте час летів дуже швидко і вже у травні ми провели першу акцію «Стрітбольний турнір» – виграли міні грант у благодійного фонду «Патріот Запоріжжя», після чого почали  реалізовуватися і інші цікаві заходи. І ми навіть не помітили як швидко минав час, до наших лав приходили нові люди, одні йшли, тому що не звикли працювати безкоштовно, інші лишались, адже знали, що наша робота сьогодні – це залог успіху всього міста та країни вже завтра. За три роки у нас було багато всього – і сварки, і перемоги, і поразки, а найголовніше, що за цей період ми змогли вирости у справжню стабільну громадську організацію, яку знають та поважають у місті не тільки пересічні громодяни, але й бізнесмени і відомі люди. Це все відбулось завдяки міцній команді професіоналів, яка зібралась в Євромолоді. Ми хочемо подякувати кожному члену нашої огранізації, які колись з нами працювали і  які працюють і на разі!Дякуємо вам за все, за роботу по ночам, за наші веселі збори, за всі соціальні акції, і за те, що ми стали однією міцною родиною. Ми знаємо, що завдяки таким молодим і активним людям ми дійсно змінюємо наш світ на краще, ми змінюємо наше рідне Запоріжжя і нашу неньку Україну, і ми впевнені в тому, що разом ми все ж таки вступимо в Європейський Союз і буде розвиватися і жити, як  справжні європейці!

    З любов’ю, заступник голови Запорізького обласного осередку ВМГО «Європейська молодь України»  Юлія Кривенко.

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці