Новини осередків
Запорізька Євромолодь написала законопроект в Донецьку.

З другого Лютого Донецька ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ) запускає Політичну студію «ПРОСТО». Політична студія - це серія семінарів і тренінгів про політику та про все, що з нею пов'язано. Всього пройде 4 тематичних зустрічі.

Серед учасників були представники запорізького осередку ВМГО «Європейська молодь України», Кононов Павло та Данило Лось. ФРІшники були приємно здивованні, що до них завітали такі гості. Адже ми були єдиними хто приїхав з далеку. Всі інші були з Донецька і ближніх міст.
        На заходу були такі відомі люди, як Станіслав Федорчук, політолог, активіст рухів «Україна без Кучми», «За правду», директор Регіонального Благодійного Фонду «Фонд соціальних досліджень» (2006-2009 рр..), член Товариства «Мале коло» (з 2012 г.). Крім того, Станіслав є позаштатним кореспондентом Всеукраїнської газети «День», тижневика «Український Тиждень» та порталу неполітичних новин.
Нас розділили на п’ять груп по чотири особи. Кожна група була певною політичною партією. (Комуністична, соціал-демократична, ліберальна, християнська демократія та партія консерватизму). Метою, та ціллю даного завдання було написання законопроекту стосовно мирних зборів. Нам було виділено певний час на це. Хоча у нас і були різні ідеології, цінності, цілі та мета, проте ми все ж таки ми прийшли до спільного рішення, і ми прийняли спільний законопроект, яким були всі задоволені.
      “Побувавши на цьому семінарі-тренінгу, я виінс багато цікавого та корсиного, проте нажаль нашим політикам цього не зрозуміти. В них інші цілі. Вони живуть тільки для себе. Хотілося щоб врешті решт, чи вони змінили своє ставлення, чи не чекати й почати змінювати самі свою країну на краще. Адже як говорять «обіцяного 3 роки чекають..» А ми вже скільки чекаємо? Років так десь 21 здається. На мою думку, для того, щоб побачити якісь зміни, в першу чергу нам потрібно змінити своє ставлення до самого себе і зняти рожеві окуляри . Хто як не ми змінимо свою країну. Під МИ, я в першу чергу кажу про молодь України. Більшість Українців хоче в Європу, так? А що ми для цього робимо? – скоріше ж нічого чім щось. – розповідає Павло.
     Ще залишилось 3 заняття в політичній студії «ПРОСТО» Сподіваємося, що вони будуть ще продуктивнішими. Такі заняття лише говорять про те, що все ж таки декому потрібна наша рідна ненька України.
   Павло Кононов — член запорізкього обласного осередку ВМГО “Європейська молодь України”
 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці