Новини осередків
Підсумки зими і проведення диспуту про двострононні зв'язки України з ЄС у Херсоні

29 лютого, на базі Інформаційного центру ЄС при Херсонському державному університеті (ХДУ) було проведено захід – диспут на тему: «Вплив глобалізаційних, інтеграційних та регіональних тенденцій на зовнішню політику України. Україна в системі двосторонніх відносин із провідними Європейськими країнами».

Організатори заходу – Херсонський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України», Херсонська молодіжна організація «Євроклуб» при Херсонському державному університеті та Інформаційний центр ЄС при Херсонському державному університеті. Учасниками диспуту стали студенти  юридичного факультету і факультету економіки та менеджменту.

Центральними для розгляду в рамках заходу були  такі питання: позитивні та негативні сторони впливу глобалізаційних та інтеграційних процесів на зовнішню політику України; основні напрямки розвитку економічної політики  Європейських країн; стратегії розвитку національної економіки України за умов глобалізації;  підприємництво в умовах глобалізації; Україна і СОТ (Світова організація торгівлі); конкурентоспроможність підприємства в умовах глобалізації; проблема формування економічного іміджу України в контексті євроінтеграції; сучасний світоустрій, зовнішньополітичні успіхи й невдачі України; українсько–російські та українсько–польські відносини; захист прав людини в Україні та світі.

Диспут тривав протягом двох годин і пройшов надзвичайно жваво, кожен учасник брав активну участь у дискусії, висловлював свою точку зору.

У ході дискусії учасники зійшлися на думці, що глобалізаційні процеси дають нові можливості більш ефективного розміщення та вільного доступу нашій країні до світових мобільних ресурсів, створюють можливості для вироблення національно орієнтованих зовнішньоекономічних стратегій в рамках нових реальностей, але від цього процесу виграють, насамперед,  багаті люди, фірми та країни, експортери капіталу, технологій, міжнародні та глобальні лідери. А Україну, з її недостатньо стійкою й розвиненою економікою, зарахувати до ряду переможців важко. Спираючись на важливість визначення Україною незалежного місця в міжнародній економіці, студенти відзначили актуальність питань інтеграції нашої держави за такими стратегічними напрямками, як перебудова виробничих зв’язків з країнами СНД на ринкових засадах; входження до європейського економічного простору через посилення співробітництва з країнами Центральної і Східної Європи, країнами ЄС; розвиток економічних зв’язків з країнами, що розвиваються.

Ідеї щодо проектування подальшого економічного розвитку в рамках дискусії зосередилися на потребі в розбудові власне українських і транснаціональних структур, адже бути повноцінним суб’єктом глобальної економічної діяльності володіючи лише ринками чорної металургії й простих хімічних виробів неможливо. Від трансформації  зовнішнього сектора економіки України залежить подальший розвиток країни, ефективність і результативність підприємницької діяльності, місце України в системі світового господарства.

 

Прес-служба Херсонського осередку "Європейської молоді України"

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці