Новини осередків
Ми зробили крок до Верховної Ради

Для пошуку нової політичної сили, яка так необхідна Україні сьогодні, ряд експертів створили перше у нас в країні моделювання Верховної Ради. Цей проект спрямований на розробку та обговорення актуальних для молодіжної політики законопроектів, які покликані вирішити найгостріші та неврегульовані до сьогодні питання та проблеми української молоді. Молодь - це наше майбутнє і якщо не приділяти сьогодні увагу молодіжній політиці в тій мірі наскільки це необхідно то в недалекому майбутньому ми зіткнемося з глобальною проблемою самовіддачі молоді перед своєю країною.
 

З метою вирішення проблем молоді та досягення позитивних тенденцій у розвитку молодіжної політики, Європейська молодь України під керівництвом голови Донецького обласного осередку Новикова Станіслава створила ліберальну молодіжну політичну партію «Європейська Україна» для конкурсу партій які будуть відстоювати інтереси молоді у моделюванні Верховної Ради України.
 

Конкурс був дуже великим і організаторам потрібно було вибрати лише одну партію по кожному із 5 напрямків. І нам дуже приємно, що серед багатьох заяв ліберального напрямку «Європейська Україна», була визнана на думку експертів найкращою.
 

Тепер Європейська молодь України зможе відстоювати молодіжні інтереси на засадах ліберальності та європейських цінностей по 4 напрямках, які розглядатимуться на Моделі, а саме:
? Студентське самоврядування
? Засади молодіжної політики
? Перше молодіжне житло
? Перше робоче місце для молоді
 

Ми впевнені, що відносини студентського самоврядування з адміністрацією вищих навчальних закладів повині базуватися на рівноправних партнерських стосунках, що дозволить відстоювати інтиреси кожного студента перед керівництвом навчального закладу. Для цього ми пропонуємо надати органам студентського самоврядовання статус юридичної особи, що дозволить укладати письмову угоду про співпрацю між адміністрацією навчального заладу та студентським самоврядованням, як робиться в ряді європейських країн. Молодіжна політика повина будуватися у діалозі між молоддю та владою. Тому владі треба розробити диномічну модель молодіжної політики яка надаватиме великого значення постійним змінам у роботі з молоддю, забезпеченню взаємодії між учасниками процесу розроблення й упровадження молодіжної політики. Потрібно створити систему, що працюватиме на об'єднання приватного капіталу, держсубсидій та кредитування. Ця система не повина мати жорсткі рамки, а змінюватися враховуючи індивідуальні показники особи, яка потребує житло. Повина бути розроблена система взаємодії влади та юридичних осіб. Метою даної співпраці має бути працевлаштування молодих фахівців. Ця система повинна мати двох стороній характер, який базується на взаємній вигоді. Саме ці погляди та ідеї ми будемо відстоювати під час моделювання Верховної Ради.
 

Це перший крок Європейської молоді до великої політики і ми повині зробити все, що від нас залежить для того що б не було соромно. Що б після моделювання люди сказали: „Вони чогось варті і саме такої політичної сили бракує в країні“.


Прес-служба Донецького обласного осередку

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці