Про організацію
Ідеологія
 

Основні засади лібералізму


Наше розуміння свободи


Свобода - це основне конституційне право людини.
Вона завжди поважає те, що належить людині.
Закон і свобода нероздільні.
Свобода стимулює освітній процес.
Свобода сприяє вдосконаленню суспільства.
Вона є основою добробуту.
Свобода - поняття соціальне.
Вона гуманна.
Свобода об'єднує світ.
Вона визначає мирний зв'язок культур.

Свобода є нашою місією. Завдання Фонду Фрідріха Науманна за Свободу полягає у здійсненні політичної освіти та створенні передумов для того, щоб люди у цілому світі могли користуватись правом на свободу. Тому ми виступаємо проти будь-яких проявів приниження і тиранії та за верховенство громадянських прав, демократії, законів ринкової економіки. Свобода може повною мірою розвиватись там, де є свідомі громадяни. Ми працюємо заради вільних та відповідальних громадян.Ліберальна політика та індивідуум

Основою ліберальної політики є повага до прав кожної людини (громадянських прав). Індивідуум залежить від верховенства цих прав, якщо бажає влаштовувати своє життя вільно. Таким чином свобода думки є не лише моральною заповіддю толерантності та правової держави. Це також шлях до розвитку людської свідомості, який існує лише в конкурентному середовищі вільних ідей. До громадянських прав належить також право на володіння приватною власністю. Якщо немає поваги до власності - неможливо реалізувати багато інших прав.

Ліберальна політика - за рівність шансів на старті, за конкуренцію та плюралізм. За вільний доступ до ринків праці та капіталу, освітнього, інформаційного, товарного.

Ліберальна політика спрямована на звільнення людини від примусового впливу анонімних установ та держави. На те, щоб кожен добровільно переймав відповідальність за власне життя. Саме тому свобода кожної особистості є пріоритетом громадянських прав. Свобода передбачає відповідальність перед суспільством.


Ліберальна політика та громадянське суспільство

Метою ліберальної політики є розширення горизонтів для громадян в усіх сферах життя і зведення ролі держави до необхідного мінімуму. Це стосується визнання за громадянами права на самоорганізацію.

Багато завдань громадяни можуть вирішувати у своїх громадах, об'єднаннях, районах міста, організаціях за інтересами, інших приватних інституціях, шляхом приватних ініціатив. І вони бажають цього.


Ліберальна політика та держава

Ліберальна політика передбачає збереження державою індивідуальних свобод, захист громадян від насилля зсередини та ззовні, дотримання правових норм конституції. Ліберальна політика має на меті встановлення правил, чинних для всіх, але залишає кожному право вільного вибору.

Ліберальна політика прагне демократії. Вона дає можливість вибору, однак не гарантує жодних свобод. Тому ліберали виступають за контроль та чітке обмеження влади - державної та приватної.

Ліберальна політика прагне до правової держави, де в пошані свобода. Її завданням є забезпечення прав кожного громадянина. Ліберальна правова держава визнає інтереси різних груп населення. Тому вона дає їм свободу і відповідальність, але не наділяє політичною владою. Ліберальна політика проти державного управління економікою. Проти того, щоб держава через свої господарські підприємства створювала конкуренцію приватним підприємствам.

Ліберальна політика дає громадянам право вільно приймати рішення в усіх політичних сферах у перспективі. І заперечує проти вирішення сьогоднішніх проблем за рахунок наступних поколінь, коштом держбюджетів, соціальних програм та придатного до життя довкілля у майбутньому.


Ліберальна політика та міжнародна співпраця

Ліберальна політика виступає за відкриту світову культуру та вільні світові ринки. Для лібералів важливішою є людська спільність, ніж поділ на іноземців та корінних жителів. Світоглядна концепція лібералізму відображає світове суспільство, в якому обмін, кооперація, конкуренція різних народів, держав, державних об'єднань та культур відбувається на засадах свободи.

Ліберальна політика виступає за співпрацю заради розвитку через вільну світову торгівлю та створення вільних та самовідповідальних громадянських суспільств у країнах, що розвиваються.

Ліберальна політика виступає за лібералізацію ринків інформації, технологій, товарів, послуг, валюти та капіталу в усьому світі. Ліберальна політика виступає за Об'єднану Європу та інші регіональні об'єднання.

Ліберальна політика виступає за реалізацію прав людини та громадянина в усьому світі.

АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці